Zestaw BENINCA BILL40

 

 

    

Siłownik Bill40 cechuje solidna, zwarta konstrukcja, cicha praca, bez szarpnięć i bujań skrzydłem bramy.
Centrala sterująca z parametrami regulowanymi: czas autozamykania, czas pracy silnika 1, czas pracy silnika 2, czasy opóźnienia przy zamykaniu i otwieraniu, moment siły silnika 1, moment siły silnika 2, czas świecenia oświetlenia usługowego, funkcje logiczne, programowanie przyciskami z wyświetlaczem LCD:

  • - praca krok po kroku lub z automatycznym zamykaniem
  • - automatyczne zamykanie ” 3 sekundy za pojazdem”
  • - łagodne zakończenie (spowolnienie) przed zakończeniem ruchu skrzydła bramy ,
  • - opcja częściowe otwarcie bramy (tzw. furtka)
  • - wyjście sterujące oświetleniem podjazdu
  • - opcja podłączenia fotokomórek z wbudowanym ostrzegawczym oświetleniem słupków LED
  • - max moc silników obsługiwanych przez centralę sterującą – 2x500W
  • - pamięć kodów pilotów – 64 piloty
  • - wbudowane radio dwukanałowe -możliwość sterowania pilotem np. oświetleniem
lampiled
Opcjonalnie dla zwiększenia bezpieczeństwa można zamontować lampę ostrzegawczą LED 230Vac.
bill40_2
Zastosowane rozwiązania firmy Beninca, zapewniają niezawodność w każdych warunkach pogodowych. Wszystkie elementy mechaniczne siłownika serii BILL są łatwo dostępne w sprzedaży, dzięki czemu ewentualny serwis jest znacznie ułatwiony.

FAAC 414

F_3

Idealne rozwiązanie dla bram przydomowych

Napęd FAAC 414 to jeden z najpopularniejszych napędów na rynku. Ceniony głównie za solidność i niezawodność. Idealne rozwiązanie przy automatyzowaniu bramy o klasycznym wyglądzie i długości skrzydła do 3 m. Automat wyposażony jest w siłowniki tubowe – samoblokujące i dlatego nie wymaga stosowania dodatkowych zamków. Możliwość montażu przy wąskich i szerokich słupkach – wystarczy odpowiedni dobór skoku śruby. W fabrycznym zestawie znajduje się solidny komplet uchwytów montażowych. Łatwe odblokowanie siłownika w celu otwierania ręcznego.

Podstawowe funkcje centrali: furtka, spowolnienia, regulacja siły i czasu pracy siłowników niezależnie dla pierwszego i drugiego skrzydła, przesunięcie przy otwieraniu, przesunięcie przy zamykaniu /regulowane/, autozamykanie, szybkozłacze do podłączenia radioodbiornika.


FOTOKOMÓRKI BEZPIECZEŃSTWA mają za zadanie zablokować ruch bramy w przypadku gdy w jej świetle jest lub pojawiła się jakaś przeszkoda. W zestawie fotokomórek znajduje się jeden komplet (fotokomórka nadawcza i odbiorcza). Do prawidłowego zabezpieczenia bramy dwuskrzydłowej zalecamy zastosowanie dwóch kompletów – jednego od strony wewnętrznej podwórka a drugiego od strony ulicy co zapewni w pełni bezpieczną pracę bramy w fazie otwierania i zamykania.

Do wyboru oferowane są różne rodzaje pilotów 2 i 4 kanałowych, typ FIX2, FIX4, XT2, XT4

piloty

AUTOMATY DO BRAM PRUSZKÓW, AUTOMATY DO BRAM GRODZISK MAZOWIECKI, AUTOMATY DO BRAM ŻYRARDÓW